Kan ik nog iemand verleiden met Niet toeren en currywurst mit pommes als avondeten ??? zaterdag rondje eifel doen. Echt
NIET toeren maar stevig doorkachelen zeg maar 8) zo rond 16:30 uur vertrekken, trefpunt grensovergang Bocholtz?? (parkeerplaats achter het tankstation of zo?)
CiteerDus Ma ff zeggen als je thuiskomt van ut werk dat je niet blijft voor de erwten met de blindevink, Motorpakkie aantrekken, gewoon ff rebeleren (heb je nog jaren plezier van) :mrgreen: 1e en enige stopplaats Ruhrsee voor die Currywurst mit pommes und mayo afgevuld met een verse cola 8) zeg maar gerust een echte culinaire rit dus :wink:
rond die tijd zitten de meeste duitsers ook achter de bradkartoffelen mit schweinebraten 8) dus het zal lekker rustig op de weg zijn. Up-tempo kunnen we zo rond 20.30-21:00 weer thuis zijn :twisted: tijd zat om weer netjes op de bank samen met moeders "spoorloos" oid te kieken :mrgreen:
deelnemers tot nu toe
-Jor
-Dwars
-????? Na und???
na woensdag moet ik ook zaterdag werken :roll:
Jammer, ik heb geen geschikte bike voor over de grens rijden :angel:
Citaat van: "Motzippaldy"Jammer, ik heb geen geschikte bike voor over de grens rijden :angel:
Ach Motzi wat geeft het, moet er toch ook iemand zijn die ik kan tegenkomen op ut circuitje
Enne heren: veel plezier!!!!!!!!!!
Als die kawasaki van mij fatsoenlijk liep had ik daar wel oren na.
Edit op 3 mei 2007:
Gaat voor mij niet lukken...have fun enne smakelijk eten.. :lol:
Citaat van: "NrGiZeR"Als die kawasaki van mij fatsoenlijk liep had ik daar wel oren na.
:? doet ie nog steeds "raar" ? niet mee te rijden??
Citaat van: "Motzippaldy"Jammer, ik heb geen geschikte bike voor over de grens rijden :angel:
zou de 1e oostenrijker zijn die niet in Duitsland herrie mag maken :rofl:
komop Motz 8)
Citaat van: "Dwars"Citaat van: "Motzippaldy"Jammer, ik heb geen geschikte bike voor over de grens rijden :angel:
zou de 1e oostenrijker zijn die niet in Duitsland herrie mag maken :rofl:
komop Motz 8)
Nu zaterdag kan ik in ieder geval niet, moet naar Nijmegen met familie maar volgende week zaterdag misschien wel :?
Heb mijn motor nog niet terug en moet 'm daarna ook nog helemaal opbouwen, dus gaat niet lukken.
Count me in.
Kan de motor morgenvroeg ophalen, ik doe mijn best om alles in elkaar te draaien. Dus misschien toch.
Citaat van: "Rookie"Count me in.
8) kwist ut wel :wink:
Citaat van: "Desmo-devil"Kan de motor morgenvroeg ophalen, ik doe mijn best om alles in elkaar te draaien. Dus misschien toch.
regel ut maar 8)
Hey Dwars,
Ik ben bang dat ik slecht nieuws heb....
Ik moet de olie en filter nog vernieuwen en alle kappen er weer
opschroeven!!!
De olie en zo ga ik zometeen bij louis in Aken halen ma ik weet dus niet of ik dat ga halen voor 16.30.... :oops: :oops:
Dus als ik niet op die tijd bij het tankstation ben weten jullie dat ik niet mee kan :cry: :cry:
Citaat van: "Jor"Hey Dwars,
Ik ben bang dat ik slecht nieuws heb....
Ik moet de olie en filter nog vernieuwen en alle kappen er weer
opschroeven!!!
De olie en zo ga ik zometeen bij louis in Aken halen ma ik weet dus niet of ik dat ga halen voor 16.30.... :oops: :oops:
Dus als ik niet op die tijd bij het tankstation ben weten jullie dat ik niet mee kan :cry: :cry:
DUs je gaat naar louis in aken , dan weer terug naar huis,en dan weer naar aken voor de rit ? :shock: Stop anders even bij dwars in Eys , doe je de oil change daar 8) .
Het ziet er naar uit dat ik ook mee kan. Dus ..regel het maar :cool:
Citaat van: "karz"Het ziet er naar uit dat ik ook mee kan. Dus ..regel het maar :cool:
idd :stupid: los joa.
BusaBearke is ook nog snel z'n zaterdaglijstje aan ut afwerken: die gaat wss ook mee :wink:
Misschien moeten we ietsjes later gaan, dan hoeft niemand zich in de stress te werken ;)
Net was Hakki hier, stevig aan het balen dat ie neet mee kan..
Anyway Jor en ik stappen zo op, rond 16:45 zijn we bij de grensovergang waar we nog moeten tanken dan.
Tot zo :thumbsup:
Heb het toch niet gered, motor is wel helemaal klaar, zie poser topic !
sjun getoerd :twisted: was nog wat voor de Haki-man gewea.
MFL-Joe Bar team bestond vandaag uit Jor, Rookie, Karz, BusaBearke en ondergetekende. Een waar genoegen heren, voor herhaling vatbaar 8)
edit: en op elk terras waar we aankwamen mooie blondjes, vooral die met dat decollete tot aan haar navel die die DR aan het aantrappen was :mrgreen: mijn god kon die aan dat ijsje zuigen. :lol:
Het jb team van 5-5-2007 :cool:
rides :
van links naar rechts, de yammi van rookie, de busa van bear , de gs van dwars, de monster van karz en de TLR van Jor.
(http://i18.photobucket.com/albums/b116/qarz/IMG_3818.jpg)
De rijders:
van links naar rechts, busabear,rookie,dwars,jor en de schaduw is karz
(http://i18.photobucket.com/albums/b116/qarz/IMG_3819.jpg)
En hier het moment net voordat we met zijn allen dwars inelkaar gingen knuppelen :lol:
(http://i18.photobucket.com/albums/b116/qarz/IMG_3820.jpg)
FF lekker de Duc kunnen losrijden , boh wat heb ik dat ding moeten uitknijpen om die mannen bij te houden.
in elkaar knuppelen?? :shock: had je me eerst moeten vangen enne Face It, die ouwe is (nog) te schnell voor jullie jonkies :mrgreen:
Beemert Rules nog Immer und uberall 8)
trouwens met alle onderdelen van die Duc thuis aangekomen??? :rofl:
Citaat van: "Dwars"
trouwens met alle onderdelen van die Duc thuis aangekomen??? :rofl:
Wat een stereotiepering weer, dat ducrijders voor ongeplande rookpauzes zorgen. :x :mrgreen:
Dempers zijn keurig blijven zitten de rest van de rit :roll:
Ziet er weer leuk uit, volgende keer mss met een langzamer groepje ook naar de Ruhrsee rijden, om dan samen een Pommes mit Mayo te nuttigen :wink:
Hmmm en misschien iemand om die witte gezelschap te houden :twisted: Maar niet meer terug rijden over de autobahn :banghead4rv:
:shock: Die tweede en derde foto is volgens mij toch op de brak van Michelle maar ziet er toch goed uit. :shock:
:twisted: Alweer een mooie naam verkracht. :twisted:
Citaat van: "Herr Tod"Hmmm en misschien iemand om die witte gezelschap te houden :twisted: Maar niet meer terug rijden over de autobahn :banghead4rv:
we zijn nou mooi via belgie en ut circuitje teruggekoetscht. Nog een leuke afkorting :rofl: voor de mannen gevonden.
Ik zeg alleen maar Loc-tite :lol:
Enne, diegene die zeiden dat m'n monster zeker 80 pk had..
nuh-euh
65 hp @ 7000 rpm
:yes6rs:
Maare de rit was super, ben wel blij met al die extra power tov Kars had ik wel nodig om ze bij te houden!!!
Meeste van de route was dan ook wel nieuw voor mij ma toch!!
Citaat van: "karz"Enne, diegene die zeiden dat m'n monster zeker 80 pk had..
nuh-euh
65 hp @ 7000 rpm
:yes6rs:
Dat is geen excuus :mrgreen:
Citaat van: "Herr Tod"Citaat van: "karz"Enne, diegene die zeiden dat m'n monster zeker 80 pk had..
nuh-euh
65 hp @ 7000 rpm
:yes6rs:
Dat is geen excuus :mrgreen:
Excuus voor wat ? We hadden het er gewoon over op een terras ?
wie?? :rofl:
iemand zin om morgen, 30-06, rond een uur of 17:00 ?????
geine tied, es dat verangerd dan meld ich mich waal ;)
Citaat van: "karz"geine tied, es dat verangerd dan meld ich mich waal ;)
idem... 8)
Ik kan wel een currywurst met pommes verdragen. Dus name time and place!
Edit: 16:00 goede tijd wat mij betreft.
:oops: ik kan pas rond 18-00 18:30uur ( @ my place :?: )
Citaat van: "Dwars":oops: ik kan pas rond 18-00 18:30uur ( @ my place :?: )
Beter laat dan nooit. :wink: Ik moet wel uiterlijk 21.00 uur terug zijn.
Het wordt 17.30. Zijn er er nog liefhebbers?
buienradar ziet er ondanks de dreigende wolken: goed uit. blijft droog :wink:
jammie, weer lekker die currywurst mit pommes und mayo. 8) trouwens geen sterveling op de weg, echt sjiek (en hard :twisted: ) kunnen sturen door een kurkdroge eifel. :wink:
ik heb helaas van een ander culinair hoogstandje moeten genieten...
Mc Drek..hadden we onze dochter beloofd..en aangezien het erg bewolkt en grauw was heb ik de motor maar laten staan..
Citaat van: "Dwars"jammie, weer lekker die currywurst mit pommes und mayo. 8) trouwens geen sterveling op de weg, echt sjiek (en hard :twisted: ) kunnen sturen door een kurkdroge eifel. :wink:
Yep, goeie poeier. Moeten we toch echt vaker doen. Een enkele NIET toerder kunnen we nog gebruiken. :twisted: