Motor Forum Limburg

Algemeen => Offtopic (gezever) => Topic gestart door: Busaberke op 01 oktober, 2010, 14:38:19

Titel: Yesterdays - Nederweert
Bericht door: Busaberke op 01 oktober, 2010, 14:38:19
Ik ben voor een buitenlandse kennis van mij op zoek naar referenties betreffende het in klassieke motoren gespecialiseerde bedrijf Yesterdays in Nederweert.

http://www.yesterdays.nl

Heeft iemand van jullie ervaringen met hen?
Titel: Re: Yesterdays - Nederweert
Bericht door: Bakkertjedeeg op 13 oktober, 2010, 16:43:57
As promised! ;)

Geen ervaring, maar ik zag het laatst wel liggen daar op het industrieterrein. Ik vind het een geweldige naam en als je van je hobby zo je beroep kan maken in deze opzet dan is dat echt super.
Titel: Re: Yesterdays - Nederweert
Bericht door: Desmo-devil op 15 oktober, 2010, 11:18:23
Ik was op zoek naar een voetsteun voor mijn BSA omdat de oude was afgebroken en ik heb er bij hun eentje uitgehaald. Netjes opgestuurd voor een schappelijke prijs. Verder geen ervaring met hun.
Ik heb eens even op de site gekeken, de motoren die ze aanbieden zien er perfect gerestaureerd uit, sommige zelfs te perfect in mijn ogen, maar daar zijn de prijzen ook naar, die zijn behoorlijk aan de hoge kant.
Zo te zien een zaak voor mensen met een  grote zak geld en niet voor hobbyisten die op zoek zijn naar een klassieker om zelf te restaureren.